Merhaba;
Ben Melike GÜNAY, TEDi Eğitim ve Danışmanlık şirketinin eğitim koordinatörüyüm.

Türkiye'nin ilk ve tek KPI odaklı Saha Satış Uygulamaları, Stratejik Gelişim ve Hibrit Eğitimleri noktasında hizmet veren şirketimizin, sınıf içi ve online eğitimi birleştirdiği tam öğrenme metodolojisine sahip yenilikçi Hibrit eğitimleri ile, satışlarınızı arttıracak ve kalıcı öğrenmeyi sağlayacak kanıtlanmış modelini bilgilerinize sunarız. 

Sadece satış alanında değil, pazarlama, yönetim, liderlik, insan kaynakları, kalite sistemleri, dijital dönüşüm, iletişim yönetimi ve iş hukuku gibi alanlarda da sonuç odaklı hibrit eğitimler ile yurtiçinde ve yurt dışında kurumsal müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Kurumsal firmalara vermiş olduğumuz hibrit eğitimlerimiz ve ödüllerle onurlandırılmış modelimizle size hizmet vermeyi ve birlikte çalışmayı çok isteriz.

Bugüne kadar 40.000 'den fazla katılımcıya verdiğimiz Seminer ve hibrit eğitimlerimizle birlikte AvivaSa,Türk Silahlı Kuvvetleri, Turkcell, Microsoft, Acer,Ziraat Bankası,Ziraat Yatırım, Sunexpress, Atlasglobal, Index Grup, Nurus, Söğüt İnşaat, Datagate, Ağaoğlu, Koçtaş, Mynet,Yataş, Setur, Alfemo gibi ulusal ve uluslararası markalara verdiğimiz 130 'dan fazla, farklı Satış ve Stratejik Gelişim eğitimlerimizle Kurumsal tüm eğitim ihtiyaçlarınızı uçtan uca şirketinize özel tasarlayarak çözüm üretiyoruz.

 Yılın En İyi Eğitmeni ödülene sahip olduğumuz tüm çalışmalarımızı, kitaplarımızı, makalelerimizi ve eğitimlerimize katılanların yorumları ile referanslarımızın yer aldığı sitemiz www.tediegitim.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca kendimize ait özel öğrenme teknolojimiz olan TOL (TEDi Online Learning) https://www.tediegitim.net/  ile eşsiz öğrenme ve gelişmiş assessment modüllerimiz, çalışanların offline’dan sonra online’da da takibi ve öğrenmenin devamını sağlayan bir yazılıma sahiptir. 

Detaylı eğitim kataloğumuzu ek'te tarafınıza sunarız. Sizinle bir toplantı vesilesi ile tanışmak ve  eğitimlerimizden bahsetmek isteriz.

Saygılarımızla,